השאלות הנשאלות ביותר

רגע לפני שנפתח פנייה לשרות לקוחות, מומלץ לבדוק אם התשובה לשאלתכם כבר נענתה בעבר וקיימת ברשימת השאלות מטה.

השאלות הנפוצות

מציאת שרת אירוח האתרים הנכון הוא חלק מרכזי וחיוני בשלב הראשוני לבניית אתר אינטרנט לעסק שלך. עם זאת, חברות רבות נוטים להשאיר את ההחלטה הזו לסוף, ואז מחפשים את האפשרות הזולה ביותר. נטשה אביר, מייסדת של אתרי אופן כארט ישראל Opencart Israe ושרתי ישראל Israel Hosting, מסבירה מדוע כדאי לך להשתמש בשרותי האחסון של שרתי ישראל, על ידי מענה למספר שאלות מרכזיות.

המרכיב המרכזי באתרי מסחר הינו מאגר הנתונים בו מאוחסנים כל פרטי האתר כגון מוצרים, קטגוריות, הגדרות האתר, ניתובי קישורים ועוד. חשיבות שאיבת הנתונים הללו הינה מרכזית בהצגת האתר לגולש ודורשת שרת עוצמתי בעל חומרה מתקדמת. והחשוב לאתרי מסחר המוצגים לקהל הישראלי שהשרת יוקם בארץ דבר המאפשר תעבורת נתונים מהירה יותר. ניתן לבצע בדיקה מהירות להצגת האתר בין שרתים על ידי הרצת קוד פשוט מערכת ווינדוס "ping www.yourdomain.co.il" והתשובה שנמדדת בMS תיתן תשובה להבדל בין אתרים המאוחסנים בשרתים בחו"ל לבין שרתים המאוחסנים בארץ.

אנו מציעים שרותי תמיכה מקצועיים ביותר לאתרי מסחר הפועלים על מערכות אופן כארט - Opencart הניסיון הרב שלנו מאפשר לנו לתת מענה מהיר ביותר לכל שאלה על המערכת. שירות התמיכה שלנו הינו לשאלות על מערכת הניהול כיצד לבצע הגדרות נכונות לאתר הסברים על הקמת חנות מסחר נטולת תקלות. התמיכה אינה כוללת בניית מודולים, קודים ותיקוני קודים שבוצעו על ידי מתכנת אחר. התמיכה הינה למערכת בלבד. שרותי תכנת ניתנים לרכישה בנפרד.

כן, אתה יכול לקנות ולנהל שמות דומיין ללא רכישת אירוח בשרתי ישראל. לרכישה ניתן להקיש על הקישור הבא : רישום דומיין

חבילה איחסון הינה אוסף של מפרטים שנקבעו מראש והמגדירים אילו אפשרויות ינתנו למשתמש ברחישת חבילה מסויימת לדוגמא תוכניות משותפות של אירוח אתרים (Share hosting). או שרותי VPS המאפשרים הקמת מספר אתרים על שרת אחד.

cPanel היא מערכת הניהול פופולרית ביותר בתחום אירוח אתרים, מנהלת מיליוני אתרי אינטרנט מסביב לעולם. cPanel נוצרה כדי לתת שליטה לבעלי אתרים ושרתים על תכונותיהם. בין אם אתה מנהל אחד, או מאה, של אתרי אינטרנט. ממשק המשתמש ידידותי של cPanel מאפשר לך להתאים את האחסון שלך לצרכים שלך. המערכת מאפשרת הקמת מסדי נתונים, ניהול קבצי האתר, הגדרת חשבונות דוא"ל ועוד

ישנם חבילות אירוח המגבילים תעבורת נתונים חודשים ההגבלה הזו מתיחסת לסך השימוש במשאבי השרת ונמדדת על ידי המערכת באופן רציף. על אתר אשר עבר את מכסת התעבורה החודשית תוצג הודעת הגבלה, חשוב ביותר לקחת בחשבון אם האתר שלכם בעל תצרוכת תעבורה גבוהה ולרכוש את החבילה המתאימה על מנת להנמע מהצגת הגבלה, לרוב אתרים המשתמשים בצד שלישי להזרמת תעבורה יוצרים תעבורה גבוהה ודורשים שרת יחודי לצרכים אלו.

Mלאחר הקמת חבילת האחסון ניתן להתחבר לאיזור לקוחות משם על ידי בחירת תפריט לבצע פעולות על השרת להקים תיבות דואר וחשבונות FTP.

על ידי התחברות למערכת cPanel ניתן לגשת ליומני השגיאות של אתר האינטרנט שלך שם ניתן לראות את התנועה לאתר האינטרנט שלך, ולזהות את הבעיות באתר.

  • התחבר למערכת cPanel.
  • תחת חלון מדדים יש לבחור גישה גולמית.
  • בחר את הדומיין הרצוי.
  • הדפדפן יוריד את יומן גישת הגלם הדחוס.
  • הורד למחשב את הקובץ הדחוס, והשתמש בתכנית כמו 7zip לפתיחת הקבצים במחשב שלך.
  • כעת ניתן לצפות בכל בעיה שהאתר שלך היה צריך להתמודד אתה.

עדיין זקוק לעזרה?

התחל צא'ט

בקרוב נעלה תמיכה באמצעות צא'ט על מחלקת התמיכה שלנו.

פתח פנייה

ניתן לפתוח פנייה למחלקה הרלוונטית ולשאול כל שאלה.

מרכז טלפוני 24/7

ניתן ליצור קשר טלפוני ולהשאיר הודעה ונחזור אליכם בהקדם.

אנו ברשת החברתית

שרתי ישראל ברשת החברתית שם תוכלו להצטרך לקהילה שלנו.